Dobre paliwo na stacjach Łukoil w Rosji

Tankuj pewnie na stacjach Łukoil w Rosji

E100 zawsze stawia swojego klienta na pierwszym miejscu, dlatego nawiązuje współpracę tylko z zaufanymi partnerami i sprawdzonymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że jakość produktów naftowych oferowanych na naszych stacjach zawsze znajduje się na najwyższym poziomie. Wśród wieloletnich kluczowych partnerów E100 jest rosyjska sieć Łukoil („Лукойл”).

 Jakość paliwa

Wyjeżdżając na wschód, warto zaplanować trasę w taki sposób, aby tankować na stacjach sprawdzonych sieci, ze względu na problemy z jakością produktów naftowych. Firma Łukoil należy do grona liderów rosyjskiego rynku paliwowego. Na czerwono-białych stacjach oferowane są produkty, które wyróżniają się najwyższą jakością, potwierdzoną licznymi badaniami i certyfikatami.

E100 na stacjach Łukoil w Rosji

Karta flotowa E100 akceptowana jest na wszystkich stacjach paliw Łukoil zlokalizowanych na terenie Federacji Rosyjskiej. Liczba kompleksów przekracza 2000 i znajdują się one przy głównych traktach komunikacyjnych w całym kraju. Stacje wyróżniają się rozwiniętą infrastrukturą, również dla transportu ciężkiego. Wybierając Łukoil, kierowcy mają pewność, że wygodnie zatankują i skorzystają z udogodnień umożliwiających im przyjemne spędzenie przerwy od prowadzenia pojazdu. Zaufaj doświadczeniu połączonych sił Łukoil i E100 i ciesz się spokojną podróżą.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*